Няма излизане от дупката, Григор Димитров аут от силен турнир

2746
1

Григор Димитров приключи бързо участието си на турнира от сериите "Мастърс" в Синсинати. Шампионът от 2017 година загуби още в първия кръг от Денис Шаповалов. Канадецът стигна до успеха в два сета след 7:6(4), 6:3 за по-малко от час и половина игра.

Така той записа втори успех над хасковлията в кариерата си, а освен това сложи край на негативната серия от три поредни загуби и девет поражения в последните си десет срещи във всички турнири.

Следващият съперник на Шаповалов ще бъде победителят от сблъсъка между американците Томи Пол или Дженсън Бруксби, който играят един срещу друг по-късно днес.


Още по темата: Григор Димитров през 2022 г.
Всички новини по темата: (76)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!