Григор Димитров се измъкна от много тежка ситуация във Вашингтон

1709

Григор Димитров се класира за осминафиналите на на турнира на твърди кортове във Вашингтон. Поставеният под №5 в основната схема българин се наложи с 6:1, 3:6, 7:5 над Адриан Манарино (Франция) в мач продължил 2 часа и 4 минути.

Така най-добрият наш тенисист постигна четвърта победа от четири мача срещу този съперник. Димитров се измъкна от тежка ситуация в третия решителен сет. Той изоставаше с пробив при 1:3 гейма, но успя да изравни за 4:4, а след това с решителен брейк при 6:5 да затвори мача в своя полза.

На осминафиналите Димитров ще играе срещу Себастиан Корда (САЩ).


Още по темата: Григор Димитров през 2022 г.
Всички новини по темата: (76)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!