Дубълът на Локо вкара 4 гола във втори пореден двубой, спасението е все по-близо

12:01 / 22.04.2022
2583
Вторият отбор на Локомотив Пловдив вкара 4 гола във втори пореден мач от първенството на Трета лига - Югоизточна група. Черно-белите разгромиха Борислав (Първомай) с 4:1 на стадиона в Оризари.

В предишния кръг възпитаниците на Господин Мирчев удариха с 4:0 като гости втория отбор на Берое, който им е пряк конкурент в борбата за оставане в групата.

Локомотив II поведе още във втората минута с гол на Ангел Костов. В 20-ата минута самостоятелен рейд на Петър Андреев завърши с второ попадение във вратата на Борислав.

През втората част “смърфовете" продължиха добрата си игра. В 55-ата минута Ангел Костов бе изведен сам срещу вратаря и не сбърка – 3:0. Гостите намалиха от дузпа в 70-ата минута, а в 80-ата минута Ангел Костов оформи своя хеттрик за крайното 4:1.

На 30 април от 17:00 часа Локомотив гостува на Гигант в Съединение. Пловдивчани вече имат актив от 26 точки и изскочиха на 13-о място във временното класиране. Последният Берое остана с 22 точки.