Марица удържаше Хебър до 89-ата минута, но след това допусна два гола

12:19 / 17.04.2022
1440
Марица загуби гостуването си на Хебър (Пазарджик) с 0:2 с голове в самия край на мача. Двата отбора си размениха по едно полувреме, но домакините успяха да спечелят с попадения в 89-та и 93-ата минута. Срещата от 32-ия кръг на Втора лига се игра на стадион "Георги Бенковски“ в Пазарджик.

В 89-та минута Хебър откри резултата след центриране от корнер, при което Ивайло Михайлов засече в мрежата за 1:0.

В 3-ата минута на добавеното време Тодор Чаворски отбеляза за 2:0. Вратарят Илия Николов спаси първия удар, но нямаше шанс при добавката.

Марица продължава да заема 9-та позиция с 46 точки. В четвъртък, 21 април, "жълто-сините“ са домакини на Септември (Симитли).