Ясен Петров и Костадин Видолов наградиха призьори в детски турнир в региона

2929

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България Ясен Петров и неговият помощник Костадин Видолов бяха специални гости и наградиха победителите в двудневен детски турнир. Надпреварата се проведе през уикенда, а награждаването бе на стадион "Крепост" в Хисаря.

Участие взеха 8 отбора, съставени от деца, родени през 2009 година. Във финалния двубой тимът на Арда (Кърджали) спечели след изпълнение на дузпи срещу Орлета (Пазарджик) с 5:4 (2:2 в редовното време), съобщиха от БФС.

Победител в спора за 3-ото място пък бе Пловдив Сити, наложил се над Беломорец също след наказателни удари (2:2 в редовното време).


Още по темата: Аматьорски футбол
Всички новини по темата: (1131)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).