Освободен от Локо се отчете с гол и асистенция за Царско село

17:03 / 04.02.2022
2739
Бившият футболист на Локомотив Пловдив Валентино Пулиезе се отчете с гол и асистенция за новия си отбор Царско село. Това стана при победата над втородивизионния Левски (Лом) с 4:2 в контрола, която се игра на националната футболна база в Бояна.

Швейцарският халф бе привлечен при черно-белите от бившия треньор Бруно Акрапович, но предимно стоеше на резервната скамейка и впоследствие бе освободен.

Днес той вкара за 1:1 от дузпа в 20-ата минута, която бе отсъдена за нарушение срещу Лукас Мартенс.

Четвърт час по-късно Валентино Пулиезе пусна добър извеждащ пас към Хари Денков, който с мощен шут вкара за 4:1. Другите две попадения за елитния тим отбелязаха Седрик Камолбо (23) и Венцислав Христов (30).

Освен Пулиезе, титуляр  за Царско село започна десният бек Николай Николаев - Хълк, който бе преотстъпен от Локомотив Пловдив.