Ексклузивно: Радостна вест за локомотивците! Бетон се лее на "Лаута" дори в почивния ден

8845
1

Радостна вест за привържениците на Локомотив Пловдив дойде в днешния почивен ден от "Лаута". Напредва изграждането и на Южната трибуна на стадиона, като днес работници наливаха ударно бетон, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Преди известно време бе налят първият пласт бетон, а днес бе изградена и фундаментната плоча, която е малко под ниво кота нула.

Както бе направено и за Трибуна Бесика, обектът е напълно обезопасен и отделен от терена, за да не пречат строителните дейности на провеждането на официалните мачове.

В същото време е налят и най-горният пласт бетон на "Бесика", като след Нова година там ще започне и интензивното изграждане на редовете, научи още Plovdiv24.bg.

Разгледайте в прикаченото видео и галерия от снимки как протичаше работата на "Лаута" днес (28 декември 2021 година)!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Концесия на стадион "Локомотив"
Всички новини по темата: (282)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).