Фенклубът на Локо: Напред, машини! Черно-бяла хегемония в спорта и през 2021 година!

3664
5

Фенклубът на Локомотив Пловдив поздрави Йосиф Миладинов за избирането му за Спортист №1 на Пловдив за 2021 година. От "Лаута" изтъкнаха успехите и на други двама изявени привърженици на "черно-белите" - Димитър Кузманов - Мико и Габриела Петрова.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Черно-бяла спортна хегемония в спорта и през 2021 г.

За поредна година представители на Локомотив заемат челните места в класацията за спортист на Пловдив. На върха е Йосиф Миладинов, новата надежда на българското плуване, постигнал забележителни успехи в сините коридори през изминаващата година. На трето място е Димитър Кузманов, а петото място е за нашата обща любимка Габи Петрова.

Напред и нагоре, машини!


Още по темата: Олимпийските медалисти на Пловдив
Всички новини по темата: (101)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).