10 000 бутилки Пепси раздават на Дербито

20044
59

Цял ТИР пълен с Пепси и тонизираща напитка пристигна днес на стадион Ботев. 10 000 половин-литрови бутилки и отделно тонизираща напитка, пристигнали от Италия, бяха разтоварени от група фенове и утре ще бъдат раздавани на всички фенове, които си закупят билети за мача. "Това е еднократен жест от Пепси, подарък за феновете на футбола в Пловдив", заяви специално за Plovdiv24.bg спортно-техническия директор на Ботев Малу Мпасинкату. "Направени са и рекламни екипи, с които футболистите ще загряват преди срещата, но на мача ще излезнат без спонсор", добави още Малу.


Още по темата: Дербито на Пловдив Ботев - Локомотив (31.10.2009)
Всички новини по темата: (53)

Виж коментарите (59)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!