Здравко Димитров дари 2 000 лева за екипировка на ДЮШ на Локо

2519
2

Кметът на район „Западен" Здравко Димитров спази обещанието си и дари 2 000 лева на детско-юношеската школа на Локомотив. Парите ще бъдат използвани за нова екипировка на младите „смърфове". Бившият баскетболист обяви намерението си още по време на вчерашната среща с представители на фенклуба на Локомотив, на която подари 100 екземпляра от книгата „Фуболните битки на Пловдив".

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!