Ботев пак излиза с новите екипи в Дербито

8455
11

Футболистите на Ботев Пловдив най-вероятно ще излезнат с новите екипи ERREA в Дербито срещу Локо в събота. "Канарчетата" играха със старата екипировка в Бургас срещу Черноморец, тъй като двама от новите картотекирани - Даниел Ола и Алберто Ребека, нямаха от новите тениски. На гърбовете на всички футболисти се изписва и името, а за мача край морето, техните екипи още не бяха готови. Очаква се обаче екипи за всички нови картотекирани играчи да пристигнат на стадион "Христо Ботев" в четвъртък и в Дербито да излезнат с екипите, с които играха срещу ЦСКА. Всички футболисти, треньорския щаб и ръководството в Ботев чакат с нетърпение мача срещу Локомотив и се надяват на типична за най-доброто в България дерби атмосфера.


Още по темата: Дербито на Пловдив Ботев - Локомотив (31.10.2009)
Всички новини по темата: (53)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!