Вторият отбор на Локо с тежка загуба в Хасково

Коментари (1)
12:25 / 01.11.2021
2226
Вторият отбор на Локомотив Пловдив допусна тежко поражение при гостуването си на Саяна (Хасково) в мач от Трета лига - Югоизточна група. Домакините победиха “черно-белите" с 4:0.

Саяна откри в началните минути с попадение на юношата на Локомотив Пловдив Свилен Щерев, който засече подаване от десния фланг. В 16-ата минута Спас Милушев покачи на 2:0, а отново той бе точен за 3:0 в 45-ата минута. В 72-ата минута Никола Данчев оформи крайното 4:0.

По този начин възпитаниците на треньорите Марчо Дафчев и Христо Колев - Бащата останаха с актив от 10 точки и са на 16-о място във временното класиране. Също 10 точки има предпоследният Карнобат, а в дъното на таблицата е Розова долина (Казанлък) с 3 точки.