Футболисти и служители в ПФК Ботев се боцнаха с ваксината на "Пфайзер"

4233
5

Футболисти и служители в Ботев (Пловдив) бяха ваксинирани днес срещу COVID-19.

Желаещите да получат първа доза от ваксината на "Пфайзер“ бяха ваксинирани от мобилна група от Община Пловдив, похвалиха се от клуба.

Повечето треньори на "канарчетата“, които бяха с положителни тестове за COVID-19, вече се завърнаха на зеления терен и са част от тренировъчния процес на "жълто-черните".


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!