Азрудин Валентич поема от днес нещата в свои ръце

3598

Треньорът на Ботев (Пд) Азрудин Валентич поема нещата в свои ръце и се завръща начело на отбора. Босненският специалист ще изведе днес отбора за тренировка за първи път от две седмици насам. 

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че на 29 март Валентич даде положителен тест за коронавирус и бе подложен на задължителната двуседмична карантина. Поради тази причина наставникът пропусна гостуването на Ботев (Враца), спечелено от неговия тим с 2:1.

Азрудин Валентич със сигурност ще води "канарите" от пейката в предстоящия домакински мач срещу Славия, който е в събота от 17:45 часа на базата в Коматево.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!