За един месец феновете на Ботев събраха 9120 лева от най-новата кампания

3439

Сдружение ПФК Ботев Пловдив направи отчет за изминалия един месец от кампанията "Колежанско - Налей да пием бирата".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от Сдружението:

Уважаеми ботевисти,

измина първият месец от стратирането на кампанията "Колежанско - Налей да пием бирата". За този период привържениците на Ботев Пловдив изконсумираха цели 18 палета с бира, а събраната сума в специално откритата банкова сметка възлиза на 9120лв. Припомняме, че цялата печалба от продажбата на Колежанско ще бъде използвана за бъдещите фенски инициативи.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!