Не е шега! Четирима в Локо са с COVID-19
Трима футболисти на Локомотив Пловдив са дали положителни проби за коронавирус. Става дума за Лукас Салинас, новото попълнение Паоло Уртадо и сина на Георги Иванов - Александър. Положителна проба е дал и домакинът на отбора.
Все още обаче не са излезли всички проби на футболистите на "черно-белите“, които днес са направили регулярните тестове в началото на всеки месец, информира dsport.bg.
"Да, наистина има четирима наши служители, които са с положителни проби. Сред тях има и футболисти. На този етап няма да споменавам имена. Изчакваме резултатите от всички проби и ще ги обявим официално“, заяви за dsport спортният директор на Локомотив Георги Иванов - Гонзо.