Отмениха контролата между Берое и Ботев (Пд)

2827

Контролата между Берое и Ботев (Пд), която трябваше да се проведе на 2 април в Стара Загора, пропадна. Причината за това са заразените треньори и играчи на Ботев с коронавирус.

Както вече стана ясно треньорът Азрудин Валентич, помощникът му Кристиан Тиритиело, както и Мишел Еспиноса и Салиф Сисе са с положителни проби за Covid 19. Всички играчи на "канарчетата" ще минат нови тестове утре.

Берое ще се опита да реагира и да намери нов съперник за приятелски мач, но това е малко вероятно с оглед на времето, твърди dsport.bg.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!