Потвърдено: Ботев без двама основни играчи за гостуването във Враца
Дисциплинарната комисия към БФС наложи днес санкции на двама от основните футболисти на Ботев (Пловдив). Става въпрос за голмайстора на тима Атанас Илиев и младокът Димитър Тонев.
Те са наказани за един мач, като освен това ще платят глоби по 250 лева. Причината е натрупани 5 жълти картона от началото на сезона.
Така Атанас Илиев и Димитър Тонев няма да са на разположение на треньора Азрудин Валентич за възловото гостуване на Ботев (Враца) от 23-ия кръг на Първа лига.
В момента "канарите" са с актив от 21 точки, а тимът от Враца е с 18 т.