Чувствително намален състав в Ботев, двама контузени тренират във фитнеса

4228
5

Отборът на Ботев (Пловдив) поднови днес тренировки след нулевото равенство с Етър. "Жълто-черните" получиха три дни почивка след двубоя от 21-ия кръг на Първа лига, който се игра във Велико Търново.

В следващите дни "канарите" ще тренират в чувствително намален състав, заради множеството национални състезатели, съобщиха от клуба. На облекчен режим във фитнеса заради травми тренираха Мишел Еспиноза и Маркиньос.

Пълноценни тренировки с отбора започна нападателят Кристиан Добрев. През тази седмица ботевистите няма да играят контролна среща, а през следващата ще премерят сили с Берое.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!