Първа глоба за Азрудин Валентич

5375
1

Азрудин Валентич получи първата си глоба, откакто пое треньорския пост в Ботев (Пд), видя Plovdiv24.bg. Босненският специалист ще трябва да плати 400 лева, а решението е от днес на Дисциплинарната комисия към БФС.

Причината за санкцията е жълтият картон, който Валентич получи от рефера Георги Давидов по време на мача срещу ЦСКА 1948 за Купата на България, загубен с 1:2 след продължения.

Наставникът на "канарите" обаче е само с предупреждение от въпросния двубой, така че ще може да води отбора от пейката в неделното гостуване на Левски.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!