Юношите на Спартак рестартираха сезона с победа

12:41 / 26.02.2021
1437
Спартак (Пловдив) започна с победа пролетния полусезон в първенството при юношите от набор 2004/2005. Синьо-белите надиграха Лидер (Ягодово) с 2:0.

Възпитаниците на Крум Георгиев откриха резултата в 21-ата минута, когато Георги Миленчев намери в коридор Веселин Локов и той не остави щанс на вратаря на ягодовци за 1:0. Голмайсторът можеше да реши мача в началото на втората част, но силният му удар срещна гредата.

Теодор Танев също направи два пропуска. В последната минута Йордан Янков премина през четирима играчи на съперника и намери Йордан Айвазов, който с изстрел от движение оформи крайното 2:0.

В следващия кръг Спартак приема отбора на Хасково.