Арда пожела успех на Валентич и прие извинението му

7350
15

Ръководството на ПФК Арда изказа благодарност към треньора на Ботев (Пд) Азрудин Валентич, който вчера се извини на клуба от Кърджали за думите, които каза след срещата между двата отбора.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че след поражението с 0:2 в "Коматево" босненският специалист заяви, че Арда не заслужава точковия актив, който има в момента.

"Нашият клуб винаги е държал на добрите отношения и сме сигурни, че той не е искал да обиди ПФК Арда. Пожелаваме му успех в работата с Ботев Пловдив и постигане на поставените цели пред клуба", се казва в официалната позиция на ПФК Арда.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!