Няколко дни до края на кампанията на Ботев, събрани са 72 000 лева

3112
3

Кампанията "100% Ботев Пловдив" събра над 72 000 лева до момента, провери Plovdiv24.bg. Тя е за откупуване на 39% от акциите, които в момента са собственост на обявената в несъстоятелност фирма ТЦ-ИМЕ. Крайният срок наближава - той е до средата на идващата седмица.

"Уважаеми ботевисти, кампанията "100% Ботев Пловдив“ продължава с пълна сила и през почивните дни. Събраната сума вече надхвърли 72% от необходимите 100 000 лв, като тук не влизат част от приходите от онлайн търга, както и тези от третата партида тениски, посветени на 109-годишнината на Ботев Пловдив", обявиха днес от Сдружение ПФК Ботев.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!