Сдружение ПФК Ботев: Имаме нужда от пълна мобилизация

3576
6

Кампанията "100% Ботев Пловдив" събра над 60 000 лева до момента, провери Plovdiv24.bg. Тя е за откупуване на 39% от акциите, които в момента са собственост на обявената в несъстоятелност фирма ТЦ-ИМЕ. Срокът е до средата на февруари.

"Уважаеми ботевисти, кампанията "100% Ботев Пловдив" набира все по-голяма скорост с всеки изминал ден. Общата събрана сума вече надхвърли 60% от необходимите 100 000 лв. За успешния край на кампанията имаме нужда от пълна мобилизация в жълто-черните редици", обявиха от Сдружение ПФК Ботев, което все още е мажоритарен собственик на футболния клуб с притежавани 61 процента акции.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!