Валентич купи 5 тениски за 109 години Ботев, подари 4 на юноши

4025
4

Треньорът на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич се включи по специален начин в кампанията "100% Ботев Пловдив". Наставникът на "жълто-черните" закупи четири от специалните фланелки за кампанията и ги подари на юноши от школата на "канарчетата".

Специалистът взе тениска и за себе си, като гордо позира с нея по време на връчването на подаръците към малките ботевисти.

Кампанията "100% Ботев Пловдив" е за откупуване на 39% от акциите, които в момента са собственост на обявената в несъстоятелност фирма ТЦ-ИМЕ. Необходимата сума е 100 000 лева, а срокът изтича в средата на февруари.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!