Футболистите на Ботев се включиха в най-новата кампания на клуба

4721
3

Футболистите от мъжкия отбор на Ботев (Пловдив) показаха своята съпричастност към кампанията "100% Ботев Пловдив".

Играчите на "канарчетата" се включиха в кампанията, закупувайки от специално изработените фланелки.

Всички футболисти дадоха своя принос към "100% Ботев Пловдив" и изразиха положително мнение за успешния край на кампанията.




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!