Официално: Ботев прекрати договора с Маркиньос след само 12 мача

3881

Отборът на Ботев (Пловдив) се раздели с футболиста Маркиньос Педросо. Отношенията между двете страни бяха прекратени по взаимно съгласие, обявиха официално от клуба.

Маркиньос Педросо се присъедини към "канарчетата“ през лятото на миналата година. За престоя си при "жълто-черните“ бразилецът изигра 12 мача.

ПФК Ботев Пловдив пожелава на Маркиньос Педросо много успехи в бъдещите му професионални начинания!


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!