Без фенове при дебюта на Валентич начело на Ботев
Отборът на Ботев (Пловдив) ще изиграе две контролни срещи през настоящата седмица. Това ще бъде неофициалният дебют на Азрудин Валентич начело на "жълто-черните“.
В сряда "канарчетата“ ще срещнат Гигант (Съединение), като мачът е от 15:00ч. В събота тимът ще премери сили с Етър (Велико Търново), а спарингът ще е с начален час 14:00.
И двата мача ще се играят на базата в Коматево, като ще бъдат със свободен достъп за журналисти. Фенове на контролите обаче няма да бъдат допускани.