Тримата нови в Ботев: Ще се раздадем на максимум заради феновете на тима

7997
19

Тримата нови футболисти в Ботев (Пловдив), дошли от втородивизионния датски тим Фремад Амагер, дадоха първото си интервю пред клубния сайт на жълто-черните.

Кевин Янсон, Реда Рабей и Марио Младеновски разкриха подробности за кариерата си, както и впечатленията им от Ботев и град Пловдив.

Тримата играчи споделиха и впечатленията си от работата с треньора Азрудин Валентич, а в края споделиха амбициите си с "жълто-черните".

Гледайте в прикаченото видео представянето на тримата!




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (19)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!