Валентич подхвана "канарите" с тежки тренировки, двама са на облекчен режим

6006
1

Новият треньор на Ботев (Пловдив) Азрудин Валентич направи днес първа тренировка с отбора. Преди заниманието босненският специалист проведе 20-минутен разговор в съблекалнята, след което подхвана "жълто-черните" със здрави физически занимания.

Режимът с 8-часов работен ден на базата в Коматево, за който Plovdiv24.bg вече информира читателите си, ще бъде въведен от понеделник, като ще е през целия сезон, а не само по време на подготовката.

Македонският защитник Мите Цикарски също се присъедини към отбора, а на облекчен режим тренират Салиф Сисе и Кристиан Добрев, съобщава Топспорт.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!