Край на кампанията "Да живее Ботев Пловдив"

6434
9

Кампанията "Да живее Ботев Пловдив" приключи, потвърдиха от клуба. Предстои официално изявление от ПФК Ботев, след като приключи и обработката на данните от последните финансови постъпления.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че целта на "жълто-черната" общност бе да събере 567 000 лева. С тях трябва да бъде изкупен дългът на клуба към фирма "Рент Мениджмънт", който е на стойност 26 милиона лева.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!