Ботев най-после се раздели с Фабио Бурбано

3948
2

Отборът на Ботев (Пловдив) най-после се раздели официално с футболиста Фабио Бурбано. Двете страни прекратиха взаимоотношенията си по взаимно съгласие.

Фабио Бурбано се присъедини към "жълто-черните" през зимата на 2020 година. За двата сезона при "канарчетата" атакуващият футболист изигра 12 мача.

ПФК Ботев Пловдив пожелава успех на Фабио Бурбано в бъдещите му професионални начинания, се казва в официалното съобщение от Коматево.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!