Футболистите на Ботев: Да напълним "Колежа" с виртуални билети

5433
5

Футболистите от представителния тим на Ботев Пловдив подкрепиха кампанията "Да живее Ботев Пловдив".

От името на мъжкия отбор младоците Димитър Тонев и Димитър Пройчев призоваха феновете да напълнят "Колежа" с пуснатите в продажба виртуални билети.

"Цялата жълто-черна общност е обединена в каузата "Да спасим Ботев Пловдив". Ние, футболистите на Ботев Пловдив призоваваме всички да напълним "Колежа", заявяват двамата в специално видео.

Гледайте кадрите в прикачения файл!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!