Пловдивски бизнесмени дариха над 100 000 лева за спасението на ПФК Ботев
Собствениците на десетина пловдивски фирми дариха днес над 100 000 лева за кампанията "Да живее Ботев Пловдив", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това стана на кратка церемония в известен ресторант в града. На срещата присъстваха областният управител Дани Каназирева и зам.-кметът на Пловдив Георги Титюков.
Представителите на ръководството на Ботев бяха членът на действащия все още Борд на директорите Ангел Палийски и прокуристът Асен Караславов.
Парите ще бъдат преведени по сметката на клуба в понеделник или вторник и тогава ще бъде обявена официално точната сума, уточни Ангел Палийски.
Гледайте в прикаченото видео какво още каза Палийски!
Този браузър не поддържа видео елемента.