Кметът: Общината да помогне на Ботев? Ние строим стадиона, това е достатъчно!

9910
16

Кметът на Пловдив Здравко Димитров - Зико коментира днес тежкото финансово състояние на любимия си футболен клуб Ботев и дали общината ще може да помогне с нещо, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Още в началото при мен идваха хора от Сдружението. Община Пловдив няма как да помогне в случая. Ние строим стадиона! Мисля, че това е достатъчно. Оттам нататък .... Не е приятна ситуацията в Ботев, но това са дадености, които не зависят от мен", заяви кметът пред камерата на Plovdiv24.bg.

Гледайте в прикаченото видео цялото изказване на Димитров по темата!



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (16)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!