Локо загуби от Левски на стадион "Пловдив"

11:15 / 01.10.2020
2471
Локомотив (Пловдив) загуби от Левски (Софиь) с 0:2 в мач от поредния кръг на Елитната група до 19 години, който се игра на градския стадион "Пловдив"

Гостите откриха в 18-ата минута, когато Божидар Зелямов неволно прати топката в собствената си врата за 0:1 след центриране на играч на Левски.

В следващите минути черно-белите организираха няколко изгодни положения. Даниел Димитров уцели напречната греда след изстрел с глава от малък ъгъл, Николай Джелебов също имаше отличен шанс да изравни, но пропусна. В началото на втората част силен изстрел на Димитров бе отразен от стража на сините.

В 65-ата минута играч на Левски се възползва от лошо върната топка към вратаря на Локомотив и не сбърка, офирмайки крайното 0:2.