Ботев и Локо не излъчиха победител в Коматево

13:56 / 28.09.2020
2295
Отборите на Ботев и Локомотив завършиха 1:1 в пловдивско дерби при юношите от набор 2007. Двубоят бе от 6-ия кръг на Зоналната група (р. 2006/07) и се игра на базата в Коматево.

Черно-белите успяха да поведат в 9-та минута. Пробив по лявото крило на Александър Карталов завърши с пас към Алекс Местов, който с прецизен изстрел изведе Локомотив напред. До края на първата част момчетата на Аян Садъков-младши имаха на няколко пъти добри шансове да удвоят преднината си.

В началото на втората част Ботев успя да изравни резултата. Отнета топка позволи на играч на жълто-черните да се озове на добра позиция и да стреля за 1:1.

В последните секунди на срещата “смърфовете" можеха да вземат победата, но центриране от корнер бе засечено встрани от вратата на Ботев.