Слави Шопов: Наградата ми е без значение, по-добре да не бях я взел

4576

Халфът на Ботев (Пловдив) Станислав Шопов логично не бе доволен от снощното равенство 0:0 срещу Царско село. Младокът бе избран за Играч на мача, но не се зарадва от това признание на феновете.

"Не ме съблазнява тази награда, тя е без значение. По-добре да не бях я взел, но да победим. Нямахме късмет, ударихме и греда. Надявам се следващия мач да бием. Не искам да поставям оценка на себе си. Гостите от Царско село може и да са доволни на точката, но ние не сме доволни от този развой. Пътят да излезем от тази ситуация е да победим следващия мач", заяви Слави Шопов след края на двубоя в Коматево.




Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!