Засякоха неправомерно ползване на електроенергия
Неправомерно ползване на електроенергия е било установено при проверка вчера в първомайското село Езерово.
Кражбата на ток е била регистрирана в частен имот на 50-годишен мъж, срещу когото е започнато досъдебно производство.