В Раковски хванаха много пиян шофьор
Бързо производство е било образувано срещу 41-годишен от Раковски. Вчера около 22.30 часа Д.С. бил седнал зад волана на лек автомобил "Фолксваген" след употреба на алкохол.
Той бил спрян на бул. "Г.С. Раковски" в града и направената му алкохолна проба отчела 2.45 промила. Мъжът е задържан за 24 часа, работата на служителите на управлението продължава.