Към 14,30 ч. днес на пътя Пловдив-Пазарджик на разклона за Цалапица е станала тежка катастрофа между два автомобила BMW X5 и "Пежо", научи Plovdiv24.bg.
Според предварителна информация инцидентът е станал по време на изпреварване, колите са се ударили челно с много голяма скорост, като след удара са се отдалечили на около 20 м една от друга и са се смачкали до неузнаваемост.
От пресцентъра на ОДМВР Пловдив потвърдиха за пътнотранспортното произшествие, като уточниха, че и двамата водачи са пострадали, но на този етап не дадоха повече подробности.








shamandurata
на 31.01.2013 г.
Катастрофата беше на 2 км. преди разклона,ударът не е челен,а е удар при изпреварване в по бавнодвижещ автомобил.Познайте кой е изпреварвал,пежото-баничарка със смачкана каросерия и здрава предна част,или бмв-то което го разпознах единствено по задния капак.(и бмв-тата били здрави???)беше по зле и от баничарката.
Анонимен
на 31.01.2013 г.
И все пак, кой е виновен, ако има честни очевидци?
Анонимен
на 31.01.2013 г.
Крайно време е това кръстовище да бъде преобразувано в кръгово! Това, че водачите на МПС не спазват ограниченията е факт!
Анонимен
на 31.01.2013 г.
Едно от най-опасните кръстовища в този участък. Крайно време е да се вземат някакви мерки за него.
Минчо_БГ
на 31.01.2013 г.
Е, пристигнаха!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!