Срещу 500 лв. съдът в Пазарджик пусна убийцата от Фотиново

2425

Срещу парична гаранция от 500 лв. Пазарджишкият съд пусна днес на свобода Нериман Мутишева, която в петък срещу събота уби своя съпруг - 47-годишния Али, предаде репортер на радио "Фокус" - Пазарджик.

В хода на разследването 42-годишната жена е направила пълни самопризнания за извършеното убийство. По лицето на жената личаха синини от насилието над нея от страна на мъжа й, който, по думите й, е тормозил и биел системно както нея, така и двете им деца. Мотивите на съда за пускането й на свобода бяха, че няма опасност подсъдимата да се укрие или да извърши друго престъпление, както и чистото й съдебно минало. От своя страна прокуратурата поиска постоянна мярка "задържане под стража". Срещу Нериман е повдигнато обвинение по чл. 115 от Наказателния кодекс за умишлено убийство.

При разразилия се на 14 септември семеен скандал Нериман намушка Али няколко пъти в областта на корема. На убийството са присъствали и двама жители на селото, които са участвали в скандала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Емил Кабаиванов: Увеличаваме цените на извънредния труд и нощните...
Факелно шествие за първи път в Асеновград


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).