С НЕ СТЕ САМИ бележат 3 март в Цалапица

1087
2

Лентички с надпис НЕ СТЕ САМИ ще връчва кметът на Цалапица Йордан Котев на всички присъстващи по време на тържествата по случай 3 март. По този начин и именно на най- големия Национален празник селото се присъединява към кампанията на Дарик радио, вестник “Стандарт” и Бтв в подкрепа на осъдените българки и палестинския лекар в Либия, каза пред Дарик Котев.

Цалапица ще отбележи 3 март в местността Каламица край Пловдив, където се е състояла една от най- големите освободителни битки. Очаква се на тържествата да присъства и руският посланик Анатолий Потапов. Информацията е на Дарик радио.

Виж коментарите (2)
Още новини от Регионални новини:
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания
Закусвалня горя в Асеновград
Емил Кабаиванов: Увеличаваме цените на извънредния труд и нощните...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).