Насипен тютюн без бандерол иззеха полицаи
Насипен тютюн без бандерол иззеха полицаи вчера от автомобил край Поповица. Около 23.30 часа служители от сектор "Престъпления по пътищата" спрели за проверка лек автомобил "Опел Астра", в който пътувал И.Д. /28 г./ от Стара Загора.
В купето на колата са били намерени 5 чувала с 50 килограма тютюн и 5 кашона с 50 000 гилзи за пълнене на цигари. И.Д. е задържан в ареста за 24 часа.