Крадци съсипаха напоителни съоръжения за 10000

776

Кражба от напоителен канал нанесе щети за около 10 000 лева на “Напоителни системи” ЕАД - Пловдив.
Жалба, че от главния напоителен канал Стряма – Чирпан са демонтирани две съоръжения, е била получена вчера в РПУ - Раковски. След бързата полицейска намеса крадците са заловени. Служителите от районното управление са задържали като заподозрени в кражбата Г.А. (32г.) и Р.И. (29г.), и двамата от Пловдив. Срещу тях е образувано бързо полицейско производство, съобщиха от РДВР - Пловдив.
Бързо полицейско производство е образувано вчера и срещу 48-годишен мъж от кърджалийското село Падина. Около 15 часа същия ден автопатрул при РПУ - Първомай спрял за проверка лек автомобил “Ауди 80” с водач Ш.А. В багажника на колата полицаите намерили два метални капака за шахти и гривна за улична шахта. Водачът обяснил, че ги бил взел от стопанския двор в село Бяла река.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Възрастен мъж е бил пребит от двама младежи в село край Пловдив
Жестока челна катастрофа в Стамболийски
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).