Кандидатът на ГЕРБ за кмет на Съединение се класира за балотаж

3814
1

"Изборите ще ги решат избирателите. Те виждат какво се прави - пътят, който свързва АМ Тракия и Съединение вече е готов. Ясно е, че по Фонд Козлодуй ще се санират две детски градини - в Съединение и в село Царимир. Мога отговорно да заявя, че наесен и 16 класното училище най-после ще бъде завършено и ще отвори врати." Така коментира резултата от първия тур на частичните избори за кмет в община Съединение Сашо Динчийски. Той получи най-голямо доверие от страна на избирателите от общо петимата кандидати - 1589 гласа - и на балотажа ще се състезава с кандидата на БСП.

Първият тур премина при обща активност за общината от 63,16%. В секциите в Съединение гласуваха 64,47 на сто от избирателите. В селата - 61,13%.
 
"Продължаваме с позитивна кампания - така, както се състезавахме и на първия тур," декларира кандидатът на ГЕРБ за кмет Сашо Динчийски.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Пълна трансформация в известно пловдивско село: Обновяват изцяло ...
Радикална промяна в класните стаи: Асеновград обнови образователн...
Най-новият път за 2.17 млн. евро в Пловдивско слага край на капан...
Стряма променя коритото си и настъпва към селата в община Калояно...
Токови удари по 5-6 пъти подред създават хаос в Раковски
Закриват държавното дружество "Иганово", създадено за проекта с "...


Виж още: