Издирват изчезнал пазач на язовир край Старосел

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (1)
17:14 / 16.06.2013
1691
45-годишният Тодор Хаджийски от село Старосел е безследно изчезнал от три дни. Това съобщи началникът на полицията в Хисар Иван Иванов.

Сигналът за изчезналия е подаден от арендатора на язовира Рангел Цилков едва преди ден, уточни Иванов.

Търсеният е пазач на язовир "Маньов гьол", над Старосел. Той е оставил всичко в постройката, предназначена за нощуване до водното корито. Там са открити неговите лични вещи и мобилният му телефон.

Полицията работи по няколко версии - Хаджийски да е влязъл в язовира да лови риба и да се е удавил, да се е загубил в гората, или да му се е случило нещо друго непредвидено.

Издирвателните мероприятия продължават цял ден. Обходен е целият воден обем. В понеделник в спасителната акция ще се включат и водолази.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
"Вкусно" събитие се открива днес недалеч от Пловдив
Кметът на Карлово: Тези, които карат тротинетките с повече от 15 ...
"Всичко е лом": Стопанин от Пловдивско съкрушен след мощната град...
Пловдивско село побеля след голяма градушка
Предупредиха жителите на село до летище "Пловдив": Чуват се гърме...
Силна градушка удари част от Родопската яка край Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).