Избягалата от Кризисния център в Пазарджик бе открита в Русе

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
12:17 / 13.02.2008
1460
Полицията откри и задържа избягалата преди месец от Кризисния център в Пазарджик Милена Валериева Младенова. Това съобщи говорителят на полицията в областния град Мирослав Стоянов. Момичето, което е на 13 години, е задържано на територията на ОДП-Русе в края на миналата седмица. Бегълката изчезна рано сутринта на 9 януари 2008 година и от тогава до сега бе в неизвесност.

В момента са предприети мерки по нейното транспортиране до пазарджишката дирекция на полицията, от където е обявена за издирване. Стоянов обясни, че на Милена й предстои среща с инспектор от детска педагогическа стая, където ще се изясни как и защо е избягала.

Източник: Р. "Фокус" - Пазарджик

Виж коментарите (0)

Още по темата (2):
21.01.2008 Продължава издирването на момичето, избягало от Кризисния център в
Пазарджик
11.01.2008 Полицията в Пазарджик продължава издирването на шестима в неизвестност
Още новини от Регионални новини:
"Вкусно" събитие се открива днес недалеч от Пловдив
Кметът на Карлово: Тези, които карат тротинетките с повече от 15 ...
"Всичко е лом": Стопанин от Пловдивско съкрушен след мощната град...
Пловдивско село побеля след голяма градушка
Предупредиха жителите на село до летище "Пловдив": Чуват се гърме...
Силна градушка удари част от Родопската яка край Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).