Двама пияни шофьори бяха заловени тази сутрин
Двама заловени шофьори с алкохол от тази сутрин. В първият часа на днешния ден, служители на РУП Раковски спрели за проверка лек автомобил "Сеат" на ул. "Христо Смирненски" в града. Водачът С.С. /59 г./ от Раковски бил седнал зад волана на автомобила с 1.39 промила алкохол.
Другият нарушител е бил М.Н. /44 г./ от село Брани поле. Той управлявал лек автомобил "Опел" по улиците на село Белащица, когато бил спрян за проверка от автопатрул на Първо РУП Пловдив, около 2.00 часа сутринта.
Алкохолната проба на водача отчела 1.72 промила алкохол. Мъжът е задържа за 24 часа. Срещу подпийналите шофьори са образувани бързи полицейски производства.