25-годишен почерпен шофьор блъска и псува полицаи

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (3)
10:52 / 03.06.2013
1969
Младеж се държа непристойно вчера, след като бе уличен в шофиране след употреба на алкохол. Около 02.30 часа на ул."Орфей" в Първомай полицаи спрели за проверка товарен "Нисан Навара" управляван от Л.И. /25 г./ от същия град. Тестът с дрегер показал наличие на 1.54 промила алкохол в кръвта му. 

Водачът започнал да се държи грубо и неприлично с униформените служители - освен че скъсал акта, с който бил глобен, той започнал да блъска полицаите, псувал ги, обиждал ги, заплашвал ги с уволнение и ритал патрулния автомобил. Младежът е задържан в ареста за 24 часа.

Виж коментарите (3)
Още новини от Регионални новини:
Пловдивско село побеля след голяма градушка
Предупредиха жителите на село до летище "Пловдив": Чуват се гърме...
Силна градушка удари част от Родопската яка край Пловдив
Седем арестувани след екшън като по филмите в пловдивско село
Иван Русинов, който гълташе кренвирши в "България търси талант", ...
Мария от пловдивското село Войсил отглежда 200 овце, има 4 деца и...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).